Stravujte podle chuti!

odešli

8. května 2016 v 0:38 | zheclá vyšruganá es |  nechutný kecy
Když už vás sem nic netáhne a vy se cítíte jako něco víc, i když jste spíš míň, a to jenom proto, s kým se bavíte, nebo spíš s kým jste si mysleli, že se bavíte.
Když už vás sem nic netáhne, ani ta touha po poznání, jen se utápíte ve zdánlivě nepotřebném přehršelu informací a nemůžete najít, čeho se chytit.
Když už vá sem nic netáhne, jen snad ten automat na kafe, který, když ho půl hodiny krmíte jednokorunami, vám vyplivne kýžený nápoj a vy si spálíte jazyk, ale máte tak strašnou chuť se napít, že si ho stejně vdždycky spálíte.
Když už vás sem nic netáhne, protože všichni ti jsou pryč a vy nevíte, nad čím přemýšlet, protože nemáte kloudné podněty, a spíš jen vzpomínáte, jaké to bylo, bývávalo.
Když už vás sem nic netáhne a vy vidíte, že ostatní už to sem taky tak netáhne, i když máte jiný důvod, ale možná taky ne.
Když už vás sem nic netáhne, netoužíte po ničem jiném než zůstat doma a zmizet pryč, uprchnout, nevracet se.
Když už vás sem nic netáhne, ale vy stejně chodíte, protože musíte.
Když už vás sem nic netáhne a vy neděláte, co chcete, protože to od vás očekávají ostatní, společnost.
Když už vás sem nic netáhne a jediné, co dokážete, je sériové nálety na automat, semtimentální skladby naplno v uších a psaní dlouhých slohů bez hlubšího smyslu, avšak hlubokého pro vás - pro pisatele, a snad jeho důvěrného člověka, který sdílel strasti a radosti minulých dní, a také, jež sdílí s pisatelem absenci táhnutí, tíhnutí a chtění býti zde.


Es

(zkuste si někdy zapomenout mobil vzít s sebou, možná budete nečekaně produktivní, když si vezmete papír a tužku, jak jste asi pochopili, toť byl můj případ)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Leri Goodness Leri Goodness | Web | 8. května 2016 v 11:09 | Reagovat

Vzpomínáme na starý časy, utopeni v představách a mozek cachtáme v mobilním displeji. Měli bychom ty pádla pohřbít...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama