Stravujte podle chuti!

Ohledně mé závislosti na počítači

1. prosince 2014 v 18:47 | Es |  nechutný kecy
Vím to o sobě, a to je podle mě velké plus. Jsem na pořítači/notebooku každý den, nejméně hodinu. Co tam vlastně tak dělám? Nemám ani tucha. Shlédnu novinky na Panem Propagandě na Fecebooku, projíždím blogy, sleduju svůj blog, kde co nového... a pak? Vážně netuším, co za blbosti dělám. Už mě to sakra štve.

Moje závislost není nic nového, ovšem teď má poněkud jiné rozhraní. V časech minulých jsem často každý den hrála Perfect World s mojí kamarádkou. Jenže to jsem tam byla v kontaktu s ní a taky s ostatními hráči - například Malaisianem spolu s Němkou a Brazilecem (?) No prostě sebranka nejvyššího kalibru, jenže to byla legrace, byla jsem v kontaktu s ostatními lidmi a procvičovala jsem si herní angličtinu.

Ovšem teď tu bloudím sama, uzavřená v pokoji, psycho, vydýchaný vzduch...

Začalo to, když jsem si založila s Gi blog (to jest druhý vlastník tohoto blogu, ovšem ona sem nepíše, takže už chápeme proč Dva Reprodrozdi x jeden autor článků :D). Ze začátku jsem sem moc nechodila a nic nepsala, ale postupem času jsem začala přidávat články, stalkovat Steeva a Viollet, dívat se, co říká blog o mé komentovanosti, a tak se stalo, že jsem tu každý den a ťukám do tlačítek s písmeny... pardon? Občas přemýšlím, co by na tuto skvělu zábavu asi říkali naši předci ze středověku...

Chci sakra už začít bojovat, jenže víte jak je těžké odlepit oči od zářící obrazovky počítače? Mnozí z vás, co právě děláte to samé jistě pochopí. Tímhle trpí spousta lidí.
Například dnes mi šel internet nesmírně pomalu . ,,Znamení, že už máš končit! Jsi tu už skoro dvě hodiny, cvoku!"
Poslušně jsem zavřela Chrome, ale tu se přidal další hlas, takový bezprostřední a vlídný: ,,Ale prosím tě, neblázni. Běž si hrát nějakou zábavnou skákačku na superhry a nestarej se o čas."
A já znovu poslechla poravdu jsem tu stupidní hru zapnula. Jsem normální? Myslím, že ne, ale dalo by se z toho vyléčit.

Takže začínám s léčbou, jen co se podívám na úvodní články blogu (no, mě snad trefí).

Váš schizofrenický závislák Es
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Viallen Viallen | Web | 27. prosince 2014 v 19:52 | Reagovat

Ja sa blogu venujem už takmer štyri roky, na rok to bude piaty. Je pravda, že tomu venujem neskutočnú časť života, ale popravde toho ani neľutujem. Stretla som tu veľa priateľov, s niektorými si dopisujem, iných poznám už osobne. Našla som ľudí s rovnakými záľubami a názormi, zlepšila si gramatiku aj štylistiku, tak povedz, čoho mám ľutovať?

2 Ten opeřenec Es Ten opeřenec Es | Web | 28. prosince 2014 v 19:43 | Reagovat

[1]: Drahá Viallen, jestli jsi opravdu spokojená, litovat nemáš čeho. Podle toho co píšeš Ti blogování dává opravdu hodně. 8-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama