Stravujte podle chuti!

Z cesty tahající internety

13. srpna 2014 v 20:54 | Es |  nechutný kecy
Také znáte ten pocit, když si jednou večer či v jakoukoliv jinou denní dobu řeknete:
,,Ách, tak a teď mám spoustu času. Konečně můžu pohnout s rozečtenou knížkou/rozepsaným příběhem/skladbou, kde vám neklapou pořádně prstíky, či hlasivky, rty atp., nebo si řeknete, že si půjdete zaběhat či něco takového." (no to poslední si nejspíš sami pro sebe neřeknete, ale co sakra).


Pak ale uděláte jednu zásadní chybu - lépe řečeno, podvědomně vaše nohy a ruce - a sednete si za počítač, který se už zapíná, ani nevíte jak. Řeknete si:
,,Když už je teda zapnutej, tak ho nebudu zas vypínat, by se moh' nějak poškodit, hernajs."
No a tak hold očekujete sociální sítě, kde máte účet, projdete videa, co vám nabídne jůtůb, přečtete všechny možné a nemožné články inzerované na hlavní stránce blogu cé zet a...
... co jste to měli v plánu před tím, než jste šli na počítač?
Nevíte, nebo si až moc dobře vzpomínáte, ale buď nemáte chuť, náladu nebo vás opustila múza, na to, abyste se zvedli a šli dělat něco jiného, než bušit do klávesnice, drtit prstem myš a ničit si oči o monitor.
Například teď se mi děje to samé... ale já se dokopu k tomu, abych napsala aspoň jeden řádek a přečetla kus ze Hry věží.
Uf.
Fuj.
Himbajs už fakt vy jedni plantážníci interneti!

P.S.: Internety jsou v množném čísle díky několika měsíční terapii od učitele informatiky, který se zaměřuje na psychickou nemoc říkámeapíšemeinternetvjednotnémčísle.
Vaše Es
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama